Skip to main content

Praeitą antradienį „Avia Solutions Group“ paslaugų centre, esančiame „AeroCity“ komplekse, lankėsi „Lietuvos pramoninkų konfederacijos“ prezidentas Vidmantas Janulevičius ir generalinis direktorius Ričardas Sartatavičius. Vizito metu „Avia Solutions Group“ direktorių valdybos narys Vygaudas Ušackas pristatė aviacijos paslaugų verslo centrą ir kartu su nacionalinės aviacijos asociacijos LAVIA pirmininku Joriu Gintilu ir generaliniu sekretoriumi Mindaugu Reinikiu pristatė aktualiausius LAVIA ir „Avia Solutions Group“ klausimus.

Susitikimo metu buvo apžvelgti iššūkiai, su kuriais šiandien susiduria Lietuvos aviacijos pramonė, susitarta dėl prioritetinių bendradarbiavimo stiprinimo krypčių, ypač dėl nacionalinės mokesčių politikos užsienio piliečiams keitimo, aviacijos specialistų rengimo, perteklinių reglamentų panaikinimo ir tarptautinio bendradarbiavimo siekiant padidinti Lietuvos aviacijos pramonės dalyvavimą ne ES rinkose.

LPK Prezidentas taip pat pažymėjo „Avia Solutions Group“ narių pasiekto tvaraus veiklos modelio užtikrinimą pandemijos akivaizdoje svarbą. Jis taip pat pabrėžė konstruktyvaus bendradarbiavimo tarp LAVIA ir „LPK“ svarbą, siekiant išlaikyti aviacijos pramonę Lietuvoje ir panaikinti pernelyg griežtas nacionalinius administracinius barjerus, kurie padėtų aviacijos pramonei atsigauti po COVID-19.

Jau daugiau nei 10 metų nacionalinė aviacijos asociacija LAVIA vienija ir atstovauja daugumai „Avia Solutions Group“ įmonių, taip pat asociacija šiais metais tapo „Lietuvos pramoninkų konfederacijos“ nare.