Skip to main content

Tarptautinė aviacijos grupė „Avia Solutions Group“ skyrė papildomą 100 tūkstančių eurų paramą Ukrainai teikiančioms organizacijoms. Tai – tik vienas iš įmonių grupės kompleksiškai skiriamos paramos Ukrainai žingsnių.

2022 vasario 24 d. Rusijai pradėjus vykdyti karinius veiksmus prieš Ukrainą „Avia Solutions Group“ nedelsiant reagavo į situaciją skyrė finansinės ir nefinansinės paramos už 300 tūkstančių eurų tiek nevyriausybinėmis, tiek vyriausybinėmis organizacijoms, veikiančioms Lietuvoje bei Ukrainoje. „Avia Solutions Group“ teiks ir tolimesnę paramą Ukrainai dėl besitęsiančių karinių veiksmų prieš šią šalį ir jos žmones.

„Rėmėme įvairias Ukrainos bei Lietuvos organizacijas, teikiančias pagalbą ten, kur jos labiausiai reikia nuo konflikto pradžios. Numatyta skirti papildomą 100 tūkstančių eurų finansinę paramą Ukrainai per organizacijas, veikiančias Lietuvoje ir  Ukrainoje.

Negana to „Avia Solutions Group“ su savo dukterinėmis įmonėmis planuoja sukurti papildomų darbo vietų į Lietuvą nuo karo bėgantiems Ukrainos piliečiams. Ši pagalbos priemonė turėtų palengvinti karo nualintų žmonių integraciją. Esame įsitikinę, jog šiuo metu privalome susivienyti ir visomis išgalėmis padėti Ukrainos broliams ir seserims“, – teigia „Avia Solutions Group“ generalinis direktorius Jonas Janukėnas.

„Avia Solutions Group“ praėjusią savaitę  pranešė nutraukianti savo veiklą Rusijoje.